Yaşam

Teoman’dan basın mensuplarını konser alanından çıkardığı iddiasına yanıt

Teoman’ın basın mensuplarını konser alanından uzaklaştırdığı iddiasına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

KONSERDE SERGİLENEN BASIN MERKEZLERİNİN SERGİLEDİĞİ İDDİA EDİLDİ

Ünlü şarkıcı Teoman, İzmit Belediyesi’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla düzenlediği etkinlik kapsamında Kocaeli’de konser verdi.

Sahneye planlanandan geç çıkmasıyla vatandaşların tepkisini çeken Teoman’ın, bilinmeyen bir nedenle menajeri aracılığıyla basın mensuplarının alandan uzaklaştırılmasını istediği iddia edildi. Teoman iddialara sosyal medya hesabından yanıt verdi.

BELEDİYE AÇIKLAMAYI YAYINLADI

Belediye açılışını ilk kez Teoman paylaştı: Bazı medya organlarında yer alan yanıltıcı haberlere dayanarak, ücretli sanatçımız Teoman’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerimiz kapsamında vereceği konserin kamuoyuna doğru şekilde duyurulması gerekiyordu.

Etkinlik sırasında Teoman, yalnızca halkın ortasında sahne önünde kimsenin bulunmamasını istedi. Bu talep, sanatçının sahne performansını kamuoyuyla daha yakından paylaşma isteğinden kaynaklanıyor.

Gazetecileri ya da basın mensuplarını bölgeden uzaklaştırdığına dair haberler gerçeği yansıtmıyor. Konser sırasında İzmit Belediye Başkanı dahil tüm belediye yönetimi, sahnenin hemen karşısında, sahneye sadece 5 metre mesafedeki alandan konseri hızlı bir şekilde canlı olarak takip etti.

Haberde iddia edildiği gibi belediye yönetiminin veya basın mensuplarının konseri sahneden uzaktan takip ettiği iddiası doğru değil.

İzmit Belediyesi olarak etkinliklerin doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyuna sunulmasına önem veriyoruz.

“Bu tür yanıltıcı haberlerin hem sanatçımızın hem de belediyemizin itibarını zedelediğinin bilinmesini isteriz.”

TEOMAN’IN AÇIKLAMASI

Teoman, “Arkadaşlar saçmalık, saçmalık. Neyse şunu söyleyeyim, belediye bu duyuruyu paylaşmak istedi.

Ayrıca itibarımın zedelendiğini de sözlerine ekledi. Teşekkür ederim, konser boyunca bana çok nazik davrandılar. Ayrıca güzel bir konserdi. Sevgiyle…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu