Haber

Kılıçdaroğlu: “Kararlıyız, dayanışma içinde yaralarımızı bir an önce saracağız, bu enkazı kaldıracağız. Milletimizle el ele, yarının Türkiye’si…

Millet İttifakı başkanlarının ‘deprem’ özel gündemli toplantısının ardından CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, “Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından Sayın Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya geldik. Kararlıyız, yaralarımızı saracağız” dedi. Dayanışma içinde bir an önce bu enkazı kaldıracağız. Milletimizle el ele, yarının Türkiye’sini yeniden inşa edeceğiz” dedi.

Millet İttifakı başkanları bugün; Özel gündemiyle ‘deprem’ Saadet Partisi Genel Merkezi’nde gün yüzüne çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, görüşmenin ardından sosyal medya hesabından; şu mesajı paylaştı:

“Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından Sayın Temel Karamollaoğlu’nun ev sahipliğinde bir araya geldik. Kararlıyız, dayanışma içinde yaralarımızı bir an önce saracağız, bu enkazı kaldıracağız. Yarının Türkiye’sini yeniden kuracağız” Milletimizle el ele.”

nusaybinajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu