Yaşam

Kardeşlerim canlı izle! ATV Kardeşlerim 80. bölüm canlı izle! Abiler son bölümde neler oldu? 4 Mart’ta ATV’yi canlı izle!

Kardeşlerim , NG Medya imzalı, ilk bölümü 20 Şubat 2021’de yayınlanan, Serkanİlk’in yönettiği, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin yazdığı drama, gençlik ve aşk Türk televizyon dizisidir. Kardeşlerim canlı izle! 4 Mart ATV Kardeşler 80. bölüm canlı izle! Abiler son bölümde neler oldu? ATV’yi canlı izle!

CANLI YAYIN NEREDE VE NASIL İZLENİR?

Kardeşlerim dizisini atv’nin resmi sitesi üzerinden de izleyebilirsiniz.

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer gerçeği anlıyor!

“İnsanlık neden hep bizimle kalıyor, gidecek başka yeri yok?”

Ömer büyük bir öfkeyle konaktan ayrılırken Şevval tedirgin bir halde depoya kilitlenir. Tolga, Zehra’yı içinde bulunduğu zor durumdan kurtarmak için evlenme yoluna giderken genç kızın yokluğu fark edilir ve ağabeyi Şeref onun peşine düşer. Şengül çok para kazandıracağını düşündüğü bir yatırım yapmaya karar verir. Akif’in bazı şüpheli tavırları Suzan’ı harekete geçirirken, Doruk ve Berk cephesinde önemli gelişmeler yaşanır. Akif, beklenmedik bir hamleyle Şevval’i köşeye sıkıştırırken, bu beklenmedik bir sonuçla sonuçlanır.

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

“Yanımda kal, tenin yaz, gözlerin girdap Unutmak imkansız.”

“Kurduğumuz hayaller bile hayal oldu…”

Geçirdiği kazada yaralanan Akif hızla hastaneye kaldırılırken Şevval başından ayrılmadı. Sarp ve Ömer’in tartışması nedeniyle köfteci tezgahları dağılan Oğulcan, Ömer’e karşı tavır alırken Akif, başına gelen kazayı kendi lehine çevirmek için kolları sıvar. Zehra, ağabeyi Şeref tarafından acımasızca köşeye sıkıştırılır. Afra ve Oğulcan cephesinde önemli gelişmeler yaşanırken Ayla’nın Şengül’e yaptığı son hamle tüm Eren ailesini şoke eder.

KARDEŞLERİM DÖKÜM

Akif Atakul (Celil Nalçakan), (1-): Suzan’ın karısı, Nebahat’ın eski sevgilisi, Zümrüt’ün eski sevgilisi; Doruk, Melisa ve Kaan’ın babasıdır. O bir iş adamı. Atakul Grup’un sahibidir. Vicdan ve merhametten yoksun, dünyaya hükmedebileceğine inanan bir insandır.

Şengül Aslan (Fadik Sevin Atasoy), (1-): Orhan’ın eski eşi Aybike ve Oğulcan’ın annesi.

Orhan Eren (Cüneyt Mete), (1-): Şengül’ün eski eşi Aybike ve Oğulcan’ın babası. Daha önce Ataman Koleji’nde kapıcı olarak çalışıyordu. Merhametli ve iyi kalpli bir adamdır. Karısının, çocuklarının ve yeğenlerinin memnuniyetini istiyor.

Ömer Eren/Yılmaz (Yiğit Koçak), (1-): Suzan ve Ahmet’in oğlu, Süsen’in sevgilisi ve Şahane’nin kardeşi. Zeki, hırslı ama aynı zamanda duygusal. Her zaman zengin olmayı hayal eder.

Asiye Eren (Su Burcu Yazgı Coşkun), (1-): Hatice ile Veli’nin kızı, Kadir’in ablası, Emel’in ablası, Doruk’un sevgilisi. Gururlu, dürüst, çalışkan bir kız.

Suzan Atakul (Ahu Yağtu), (1-): Akif’in eşi, Kenan’ın eski eşi, Ahmet Yılmaz’ın eski sevgilisi; Mükemmel ve Ömer’in annesidir. O da Akif’in eski ortağıdır.

Nebahat Şen (Simge Selçuk), (1-): Akif’in eski eşi, Doruk ve Melisa’nın annesi. Ayla’nın eski ortağıdır.

haberdogansehir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu