Yaşam

Ilgaz ve Ceylin Bebek mi Bekliyor? Yeni Sezonu Merakla Beklenen Kıyamet’te Büyük Sürpriz

Kanal D ekranlarının gündemden düşmeyen dizisi nefes kesen bölümüyle dönem finali yaptı. Hem dram hem de umut verici sahneleri izlediğimiz Kıyamet’in yeni sezonu merakla bekleniyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Ceylin ve Ilgaz’a müjdeli haber var.

Detayları görelim ?

Kaynak:https://www.birsenaltuntas.com/dizi/f…

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı Kıyamet dizisi ekran yolculuğuna tüm hızıyla devam ediyor.

Hikayesi 2.dönemde sona eren ve bu nedenle kesinleşecek olan dram ve aksiyon dolu dizi o kadar geniş bir hayran kitlesine sahip oldu ki önümüzdeki dönemde de devam etmesi konusunda ısrar edildi. Yeni dönem onayı alan dizinin en çok beğenileni güçlü senarist Sema Ergenekon!

Hak, hukuk ve adaleti konu alan, aynı zamanda aşkla harmanlayan Yargı, öyle bir dönem finali yaptı ki… 63. bölümde hepimiz Savcı Ilgaz’ın öldüğünü düşündük değil mi?

Ergenekon yazdığı başarılı senaryoyla tüm izleyicileri şaşırttı ve dizinin takipçilerini şaşkına çevirdi.

Kıyamet’in sezon finalinde de ana karakterler Ilgaz ve Ceylin’in hayatlarında yeni bir sayfa açacaklarının sinyallerini aldık.

Yapımcılığını Ay Üretim’in üstlendiği dizinin 3. sezonunda kadroya yeni isimler katılıyor. Kadrosuna Ulvi Kahyaoğlu ve Ferit Kaya’yı ekleyen Yargıç’ta bizi büyük bir sürpriz bekliyor.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre yolları ayrılan ancak aralarında kopmaz bir bağ bulunan Ceylin ve Ilgaz’ın bir kız çocuğu olacak.

Bu konuyla ilgili niyetiniz nedir? Buyurun yorumlara…

bozyaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu