Yaşam

Genç KOMEK Atölyelerinde Coşkulu Kapanış

Konya Büyükşehir Belediyesi Mesleki Kurslar bünyesinde hizmet veren Genç KOMEK atölyelerinde 2022-2023 eğitim öğretim dönemi coşkulu bir kapanış programıyla gerçekleştirildi.

Konya Büyükşehir Belediyesi Genç KOMEK Atölyeleri’nde eğitim alan öğrenciler, dönemi coşkulu bir final programıyla kapattı.

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında Genç KOMEK Atölyelerinde eğitim alan öğrencilerin süreç, melodi, kurgu, dil gelişimi, mutfak, tasarım, bilişsel beceri, sahne sanatları, yetenekli replikler, fiyat eğitimi ve spor konularındaki sahne performansları. Kapanış programı için hazırlanan çalıştaylar büyük beğeni topladı. toplanmış.

Selçuklu Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen programda, atölye öğrencilerinin özenle hazırladığı temsiller sahnelendi. Öğrenci ve yakınlarının yoğun ilgi gösterdiği program ödül töreniyle sona erdi. Öğrencilerinin her zaman seçtikleri atölyelerde en iyi eğitimi aldıkları bilinciyle hizmet veren Genç KOMEK, bu kapsamda her dönem yeni düzenlemelerle çalışmalarına devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu